Jauno speciālistu nodarbinātības programmas MĒRĶIS ir sniegt uzņēmumam iespēju pārbaudīt un profesionāli sagatavot potenciālo darbinieku pirms darba attiecību uzsākšanas, pretī jaunietim palīdzot apgūt darbam nepieciešamās iemaņas uzņēmuma vidē.

Nodarbinātības programma sniedz iespēju palīdzēt jauniešiem kļūt konkurētspējīgākiem Latvijas darba tirgū, kas, līdz ar to, tiek papildināts ar zinošu un prasmīgu jauno darbaspēku.

Programmā var piedalīties jebkurš jaunietis vecumā no 18-29 gadiem un jebkurš uzņēmums - SIA, AS, ZS, biedrības, nodibinājumi u.c.

Veicināsim Latvijas ekonomisko izaugsmi un veidosim ar pieredzi bagātu darbaspēku kopā! 

Uzņēmuma konsultācija

Uzņēmumam izdevīgs process, lai pārbaudītu un profesionāli sagatavotu potenciālo darbinieku pirms darba attiecību uzsākšanas

Uzņēmuma konsultācija
Pierādīt sevi

Dod iespēju jauniem darba meklētājiem sevi pierādīt un iegūt sev vēlamās darba attiecības

Vakances
Motivējoša stipendija

Sagatavošanās periods vairāku mēnešu garumā, saņemot konkurētspējīgu stipendiju, kas kalpo kā motivācija apgūt praktiskās iemaņas.

Jauniem speciālistiem

Šobrīd

84

Aktīvi uzņēmumi

218

Nodarbinātie

136

Vakances

Aktualitātes

Prakses tirgus Biznesa augstskolā Turība

Prakses tirgus Biznesa augstskolā Turība

Biznesa augstskolā Turība norisinājās PRAKSES TIRGUS pasākums, kurā varēja satikt arī mūs - Jauno speciālistu nodarbinātības programmu (www.nodarbinatiba.lv)!

Uzzināt vairāk
Bērnu un skolēnu nometņu īstenotājiem

Bērnu un skolēnu nometņu īstenotājiem

Bērnu un skolēnu nometņu īstenotāji tiek aicināti izmantot Nodarbinātības programmas iespējas, lai nodrošinātu darba spēku nometņu īstenošanas procesā.

Uzzināt vairāk
Biežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi

Vai uzņēmums var pats piesaistīt praktikantus? Vai ir kādi kritēriji praktikantu atbilstībai uzņēmuma vakancēs? Vai praktikantu stipendijai ir kādi ierobežojumi? Kurš nosaka stipendijas apmēru?

Uzzināt vairāk